Jak wybrać idealny prezent?
Poradnik

Jak wybrać idealny prezent?

Gdy tylko zbliży się Boże Narodzenie wszystko się zmienia. Wielu z nas krąży po marketach, próbując wybrać idealny prezent dla przyjaciela lub krewnego. Czego oni chcą? Czego potrzebują? Co mają kupić? Możemy spędzać godziny w sklepach zadając sobie te pytania. Jest inny sposób na wybór idealnego prezentu, ale wiąże się to ze zmianą naszego postrzegania tego, na czym polega dawanie prezentów.

CZYTAJ DALEJ »
Z nożem, pałką i gazem na spotkanie z posłanką
Polityka

Z nożem, pałką i gazem na spotkanie z posłanką

Wczoraj do częstochowskiego biura Jadwigi Wiśniewskiej, posłanki PiS-u zawitał 62-letni mężczyzna. Interesant uporczywie domagał się rozmowy z parlamentarzystką, grożąc iż w przeciwnym razie „wydarzy się coś złego”. Do biura wrócił uzbrojony w nóż, pałkę i gaz pieprzowy.

CZYTAJ DALEJ »
Poseł Klepacz: „Marek Balt to człowiek bez zasad”
Polityka

Poseł Klepacz: „Marek Balt to człowiek bez zasad”

SLD straciło jednego ze swych trzech posłów na Śląsku. Witold Klepacz, który do Sejmu trafił z Sosnowca, przeszedł do Ruchu Palikota. Polityk ostro krytykuje swoich byłych kolegów partyjnych. Jak przekonuje parlamentarzysta, powodem jego transferu do konkurencji było postępowanie niektórych działaczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Według posła Klepacza, Leszek Miller, szef SLD został osaczony przez grupę działaczy,

CZYTAJ DALEJ »
Czy mieliśmy szansę utrzymać województwo częstochowskie?
Felieton

Czy mieliśmy szansę utrzymać województwo częstochowskie?

Mimo upływu prawie piętnastu lat, temat wraca jak bumerang i ciągle boli fakt utraty województwa.
Żal tym spowodowany zaczęliśmy odczuwać jednak dopiero post factum, czyli gdy utraciliśmy instytucje i miejsca pracy, gdy inwestorzy przestali się nami interesować, gdy miasto zaczęło popadać w regres. Mieliśmy nadzieję w obiecywanym programie rządowym „Dialog”, ale jego realizacja nigdy nie doszła do skutku.

CZYTAJ DALEJ »

e-tygodnik.pl | informacje - recenzje produktów - porady - felietony

Nasz serwis to kopalnia wiedzy! Poza faktami i innymi kluczowymi informacjami, chętnie podzielimy się także naszymi spostrzeżeniami odnośnie polecanych produktów, czy porad dotyczących wystroju wnętrz. Nie omieszkamy także napisać słowo lub dwa na temat sprawdzonych przez nas produktów – po co macie tracić nerwy i czas na sprawdzanie różnych faktów, jeśli macie nas? 😉